Apartamentos Carolina 2

Om van uw vakantie in Torremolinos te genieten, verblijf in Apartamentos Carolina 2 Torremolinos, gelegen binnen 17 minuten wandelafstand van Winkelstraat Calle San Miguel en op afstand van 3 km van Castillo Bil-Bil. Het appartement biedt uitzicht op de stad.

Apartamentos Carolina 2 heeft een zitruimte met airconditioning voor optimaal comfort. Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger en badlakens. Er is ook een bidet, een badkuip en een inloopdouche.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt het appartement een keuken met een magnetron, koffie- en theefaciliteiten, een koelkast. Een groot aanbod aan Mediterrane maaltijden vindt u in Horno Beach Club momenten van de accommodatie.

Tijdens het verkennen van Torremolinos kunnen gasten gemakkelijk Playa de La Carihuela binnen 6 minuten te voet ervan bereiken. Plaza de España is een korte autorit ver en Beach ligt in de buurt van dit appartement. De Pasaje Ciudad de Porcuna bushalte is op 400 meter afstand gesitueerd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamentos Carolina 2 Torremolinos
Mar Carihuela Apartamento
Mobiele prijsaanbieding

Mar Carihuela Apartamento

6.8
Aangenaam 6 beoordelingen
157 m van de accommodatie
USD 186 USD 167
per nacht
Malagasuite Carihuela Seaviews
Mobiele prijsaanbieding

Malagasuite Carihuela Seaviews

6.0
Aangenaam 13 beoordelingen
162 m van de accommodatie
USD 231 USD 208
per nacht
Bhost - La Carihuela Los Perros
Mobiele prijsaanbieding

Bhost - La Carihuela Los Perros

188 m van de accommodatie
USD 176 USD 158
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamentos Carolina 2 te vinden?
      Apartamentos Carolina 2 is in de Carihuela wijk gesitueerd, op afstand van 3 km van Castillo Bil-Bil.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Apartamentos Carolina 2?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamentos Carolina 2 zijn onder andere Plaza de España, Castillo Bil-Bil, Jardín Botánico Molino de Inca.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamentos Carolina 2 te verblijven?
      De huurprijs van Apartamentos Carolina 2 is €235.
    • Welke betaalmethoden worden in het appartement geaccepteerd?
      Bij het appartement kunnen gasten betalen met Mastercard, Visa en Maestro en andere betaalwijzen.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Apartamentos Carolina 2?
      Restaurants in de buurt van Apartamentos Carolina 2 zijn onder andere Horno Beach Club en Spice Grill restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Welke kamervoorzieningen zijn er in Apartamentos Carolina 2?
      Gasten van Apartamentos Carolina 2 kunnen genieten van airconditioning in de kamers, samen met een flatscreen TV.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamentos Carolina 2 Torremolinos

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten