Apartamentos Ecuador Park

  • The lagest option:
  • 6 gäster
  • 3 sängar
  • 2 sovrum

Apartamentos Ecuador Park Torremolinos ligger cirka 25 minuters gångavstånd från Palomaparken i Benalmadena och erbjuder närhet till tågstationen Torremolinos, som ligger cirka 2 km bort.

För att garantera din komfort finns en separat toalett i den här lägenheten. I badrummet finns dessutom badlakan och handdukar.

För din bekvämlighet har Apartamentos Ecuador Park vattenkokare, kylskåp och köksredskap.

Den här lägenheten ligger i distriktet Carihuela, 400 m från Alboransjoen. Cirka 30 minuters gångavstånd från lägenheten hittar du Slottet Bil-Bil. Mujeres Corriendo por la Playa kan enkelt nås från boendet mindre än 500 meter bort. Det tar 15 minuter att köra till Malaga.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Apartamentos Ecuador Park Torremolinos
Erisa I Apartament La Carihuela 100 Mts Beach
Mobilpris

Erisa I Apartament La Carihuela 100 Mts Beach

7.8
Bra 9 recensioner
79 m från boendet
USD 224 USD 202
per natt
Apartment Erisa
Mobilpris

Apartment Erisa

81 m från boendet
USD 125 USD 113
per natt
Apartamento Erisa 1
Mobilpris

Apartamento Erisa 1

8.2
Väldigt bra 12 recensioner
82 m från boendet
USD 158 USD 142
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    12 km

    Tågstationer

    Torremolinos Train Station
    2,4 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Transferservice (mot avgift)

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • 24-timmars reception
    • Säkerhet
    • Bagageförvaring
    • Biluthyrning
    • Tvätt
    • Utflykts-/biljettservice

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Företagstjänster

    • Fax-/fotokopiering

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Saltvattenspool
    • Strand
    • Strandparasoll
    • Solsängar
    • Solterass
    • Utomhusbad

    För funktionshindrade

    • Rum/faciliteter för funktionshindrade
    • Rullstolstillgänglighet

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    Utrustning

    • LCD-TV
    • Radio väckarklocka

    Allmänna faciliteter

    • Rökfria rum
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare
    • Kortåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 12:00
    LicensnummerA/MA/00721
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Apartamentos Ecuador Park?
      Populära sevärdheter nära Apartamentos Ecuador Park inkluderar bland annat San Miguel Arcángel-kyrkan, Palomaparken i Benalmadena, Slottet Bil-Bil.
    • Vilka bekvämligheter på rummet finns på Apartamentos Ecuador Park?
      Gästerna på Apartamentos Ecuador Park kan njuta av en bekväm vistelse med luftkonditionering, samt gratis Wi-Fi och satellit-TV.
    • Erbjuder denna lägenhet en balkong eller terrass för gästerna?
      Absolut, denna lägenhet har en privat balkong.
    • Kommer vi att njuta av utsikten från vårt rum på lägenheten?
      Ja, rummen på lägenheten har utsikt över poolen.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    12 km

    Tågstationer

    Torremolinos Train Station
    2,4 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Apartamentos Ecuador Park Torremolinos

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng