Carihuela Palace 414 By Ivi Real Estate

  • 26 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Lägenheten Carihuela Palace 414 By Ivi Real Estate Torremolinos med 1 sovrum ligger ungefär 25 minuters gångavstånd från Plaza de Toros Torremolinos och erbjuder närhet till tågstationen Torremolinos, som ligger mindre än 1 km bort. Den 26 m² stora lägenheten har en pool och en terrass med utsikt över trädgården.

Det här boendet har balkong och vardagsrum, luftkonditionering, samt utsikt över trädgården. I lägenheten finns en separat toalett och en dusch för din komfort. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badlakan och handdukar.

Gästerna kan använda ett kök i lägenheten Carihuela Palace 414 By Ivi Real Estate för att laga en hemlagad mat.

Den här lägenheten ståtar med ett behändigt läge i distriktet Carihuela. Gästerna kommer att bo i närheten av San Miguel Arcángel-kyrkan. La Carihuela ligger mindre än 300 meter bort, och Playa de La Carihuela ligger också 400 meter från lägenheten Carihuela Palace 414 By Ivi Real Estate. Du kommer att befinna dig precis runt hörnet från busshållplatsen Pasaje Ciudad de Porcuna.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Carihuela Palace 414 By Ivi Real Estate Torremolinos
Apartment Armenka Carihuela Park
Mobilpris

Apartment Armenka Carihuela Park

8.4
Väldigt bra 62 recensioner
24 m från boendet
USD 77 USD 69
per natt
Beach Palace Carihuela
Mobilpris

Beach Palace Carihuela

8.2
Väldigt bra 25 recensioner
45 m från boendet
USD 219 USD 197
per natt
Apartamento Carihuela Primera Linea Playa
Mobilpris

Apartamento Carihuela Primera Linea Playa

59 m från boendet
USD 164 USD 148
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Torremolinos Train Station
    1,4 km

    Faciliteter

    Parkering

    • Parkering

    Matställen

    • Bar/lounge

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Utomhusbassäng
    • Strand
    • Trädgård

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Terrass
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    LicensnummerA/MA/01450
    Vanliga frågor
    • Hur stort är lägenheten Carihuela Palace 414 By Ivi Real Estate?
      Lägenheten Carihuela Palace 414 By Ivi Real Estate är 26 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Torremolinos Train Station
    1,4 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Carihuela Palace 414 By Ivi Real Estate Torremolinos

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng