Apartamentos San Antonio

  • The lagest option:
  • 4 gäster
  • 2 sängar
  • 1 sovrum

Apartamentos San Antonio Torremolinos är ett utmärkt ställe att bo på i distriktet Carihuela och ligger cirka 20 minuter till fots från San Miguel Arcángel-kyrkan. Under vistelsen i lägenheten kan gästerna delta i aktiviteter som minigolf.

Den här lägenheten erbjuder en dusch för ökad komfort. Dessutom finns det hårtorkar, badlakan och handdukar.

Njut av din vistelse på en terrass.

Apartamentos San Antonio erbjuder sina gäster bekvämligheter, som ett minikök, samt matplats.

Lägenheten har ett väldigt bra läge, inom 3 km från Tivoli World nöjespark och i närheten av Plaza de Toros Torremolinos. Det tar 20 minuter till fots att ta sig till Torremolinoss centrum. La Carihuela ligger cirka 7 minuter till fots från Apartamentos San Antonio och är ett bra ställe att besöka. Järnvägsstationen Torremolinos är belägen inte långt från boendet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Apartamentos San Antonio Torremolinos
A1 - Ground-Floor 2-Bedroom With Free Private Parking - 100 M From La Carihuela Beach
Mobilpris

A1 - Ground-Floor 2-Bedroom With Free Private Parking - 100 M From La Carihuela Beach

8.6
Fantastiskt 12 recensioner
32 m från boendet
USD 318 USD 286
per natt
Loft Carihuela Beach Los Nidos
Mobilpris

Loft Carihuela Beach Los Nidos

7.8
Bra 17 recensioner
68 m från boendet
USD 60 USD 54
per natt
Remo Beach I By Residea
Mobilpris

Remo Beach I By Residea

8.9
Fantastiskt 24 recensioner
92 m från boendet
USD 215 USD 194
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Torremolinos Train Station
    1,8 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vindsurfing
    • Dykning
    • Vandring
    • Tennisbana
    • Golfbana
    • Fiske

    Boendetjänster

    • 24-timmars säkerhet

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Fritid

    • Vattenpark

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Rökfria rum
    • Hiss

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:30
    Utcheckning: från 10:00 till 11:00
    LicensnummerESFCTU0000290210007576520000000000000000,ESFCTU0000290210007579800000000000000000,VFT/MA/13090.VFT/MA/13089,VTF/MA/130895
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi på Apartamentos San Antonio?
      Internet tillhandahålls gratis på Apartamentos San Antonio.
    • Accepterar Apartamentos San Antonio husdjur?
      Apartamentos San Antonio tillåter husdjur.
    • Ligger Apartamentos San Antonio nära tågstationen?
      Torremolinos tågstation ligger ungefär 20 minuter till fots från Apartamentos San Antonio.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Torremolinos Train Station
    1,8 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Apartamentos San Antonio Torremolinos

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng