La Colina Suite By Rent Me

  • Wi-Fi
  • Sezonowy basen zewnętrzny
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Odległość od La Colina Suite By Rent Me Torremolinos do lotniska Malaga wynosi 5 km, a Park wodny Aqualand Torremolinos jest w około 2 km.

Ponadto zewnętrzny basen gwarantuje relaksujący pobyt.

La Colina Suite By Rent Me jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Arena walk byków znajduje się w około 2,1 km od apartamentu. 19 min pieszo od tego apartamentu znajduje się Centrum Kultury im. Pabla Picassa. 2 km dzieli obiekt od stacji kolejowej Torremolinos.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near La Colina Suite By Rent Me Torremolinos
Estudio Melmar En Playamar
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Estudio Melmar En Playamar

8.7
Świetny 43 opinie
0 m od nieruchomości
USD 108 USD 97
za noc
Cozy Flat With Sea Views La Torre
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozy Flat With Sea Views La Torre

7.3
Dobry 54 opinie
0 m od nieruchomości
USD 292 USD 263
za noc
Cozy Studio Vista Bahia
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozy Studio Vista Bahia

8.4
Bardzo dobry 9 opinii
0 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Portiernia

    Dla dzieci

    • Plac zabaw dla dzieci

    Odpoczynek

    • Sezonowy basen zewnętrzny

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 20:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencjiESFCTU0000290450004499040000000000000000VUT/MA/987784,VUT/MA/98778
    Często Zadawane Pytania
    • Czy La Colina Suite By Rent Me akceptuje zwierzęta?
      Niestety La Colina Suite By Rent Me nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy La Colina Suite By Rent Me posiada kuchnię?
      W La Colina Suite By Rent Me goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w lodówkę i zmywarkę do naczyń.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    La Colina Suite By Rent Me Torremolinos

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij