The Residence Carihuela

  • Verwarmd zwembad
  • Strandtoegang
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

The Residence Carihuela Torremolinos bevindt zich op 25 minuten wandelafstand van de Jardín Botánico Molino de Inca en geeft toegang tot een aantal toeristische attracties in de omgeving. Om de vrijetijdsbesteding van de gasten te diversifiëren is er een buitenzwembad.

Gasten hebben toegang tot de complete keuken in het appartement, zodat ze heerlijke zelfgemaakte maaltijden kunnen bereiden. Een eettafel zijn ook aanwezig voor uw comfort. Casa Juan Los Mellizos biedt Spaanse specialiteiten op slechts 250 meter afstand van The Residence Carihuela.

Dit appartement ligt net om de hoek bij het Strand van La Carihuela en bevindt zich in de Carihuela wijk van Torremolinos. Dolfinarium Selwo Marina bevindt zich op 3 km afstand van The Residence Carihuela, terwijl Carihuela busstation op 150 meter afstand van het pand ligt. Dit appartement bevindt zich op 10 minuten met de auto vanaf het Castillo Bil-Bil. Deze accommodatie ligt binnen het bereik van het treinstation Torremolinos.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near The Residence Carihuela Torremolinos
Bhost - Roca Castle
Mobiele prijsaanbieding

Bhost - Roca Castle

0 m van de accommodatie
USD 137 USD 123
per nacht
Casa Hugo - Playa
Mobiele prijsaanbieding

Casa Hugo - Playa

9.0
Schitterend 29 beoordelingen
33 m van de accommodatie
USD 196 USD 176
per nacht
Carihuela Beach
Mobiele prijsaanbieding

Carihuela Beach

8.5
Fantastisch 33 beoordelingen
40 m van de accommodatie
USD 206 USD 185
per nacht

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Verwarmd zwembad
    • Buitenzwembad
    • Strandtoegang
    • Ligstoelen

    In de kamers

    • Airconditioning

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerVUT/MA/97550
    Veelgestelde vragen
    • Waar is The Residence Carihuela te vinden?
      The Residence Carihuela is in de Carihuela wijk van Torremolinos gesitueerd, op 25 minuten wandelafstand van de Jardín Botánico Molino de Inca.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van The Residence Carihuela?
      Populaire plekken in de buurt van The Residence Carihuela zijn onder andere het Castillo Bil-Bil, de Jardín Botánico Molino de Inca, dolfinarium Selwo Marina.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Casa Juan Los Mellizos en Andalusi restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij The Residence Carihuela?
      The Residence Carihuela is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een zwembad in The Residence Carihuela?
      Ja, The Residence Carihuela heeft een zwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    The Residence Carihuela Torremolinos

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten