Raul Romero Studio , Center And Beach

  • 26 m²

1-slaapkamer Raul Romero Studio, Center And Beach Torremolinos heeft een eersteklas ligging op 19 minuten wandelen van de Jardín Botánico Molino de Inca en biedt plaats aan maximaal 2 gasten. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zowel zaken als vrije tijd.

Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement.

Deze accommodatie bevat een kitchenette.

Het 26 m² grote appartement ligt op ongeveer 950 meter verwijderd van het treinstation Torremolinos en vrij dicht bij het Plaza Costa del Sol. De Parroquia De San Miguel Arcángel bevindt zich op 7 minuten wandelafstand van Raul Romero Studio, Center And Beach, terwijl Terminal Torremolinos Urbano busstation op 5 minuten wandelafstand van het pand ligt. Dit appartement is op een paar stappen verwijderd van de Calle San Miguel gelegen. De 1-badkamer accommodatie is 5 km van Malaga luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Raul Romero Studio , Center And Beach Torremolinos
Mini Rooftop 2, Terrass & Chill
Mobiele prijsaanbieding

Mini Rooftop 2, Terrass & Chill

7.1
Goed 31 beoordelingen
2 m van de accommodatie
USD 107 USD 96
per nacht
Suite De Marquez , Exklusive Dachwohnung Im Zentrum Mit Meer Und Bergblick
Mobiele prijsaanbieding

Suite De Marquez , Exklusive Dachwohnung Im Zentrum Mit Meer Und Bergblick

36 m van de accommodatie
USD 147 USD 132
per nacht
Vivendos - Vv08 - Miramar
Mobiele prijsaanbieding

Vivendos - Vv08 - Miramar

8.9
Fantastisch 18 beoordelingen
38 m van de accommodatie
USD 395 USD 356
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 17:00
    Uitchecken: van 12:00 tot 15:00
    LicentienummerESFCTU0000290450001399590000000000000000VUT/MA/658604,VUT/MA/65860
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Raul Romero Studio , Center And Beach te vinden?
      Raul Romero Studio , Center And Beach is naast de Calle San Miguel gelegen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Raul Romero Studio , Center And Beach?
      Populaire plekken in de buurt van Raul Romero Studio , Center And Beach zijn onder andere het Cocodrilos Park, de Jardín Botánico Molino de Inca, de Parroquia De San Miguel Arcángel.
    • Hoeveel kost het om bij Raul Romero Studio , Center And Beach te verblijven?
      De huurprijs van Raul Romero Studio , Center And Beach is €63.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere La Campana en Cerveceria Twister restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Raul Romero Studio , Center And Beach internetverbinding?
      Ja, Raul Romero Studio , Center And Beach biedt wifi.
    • Hoe groot is Raul Romero Studio , Center And Beach?
      Raul Romero Studio , Center And Beach heeft een totale oppervlakte van 26 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Raul Romero Studio , Center And Beach Torremolinos

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten