Estudio Oasis Urban

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Estudio Oasis Urban Torremolinos appartement van 35 m² ligt op circa 10 minuten te voet van de Calle San Miguel. Het appartement heeft voldoende ruimte voor het ontvangen van 4 personen in 1 slaapkamer.

De accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger, badjassen en handdoeken. Daarnaast vindt u er een apart toilet, een douche en een wasmachine.

Extra voorzieningen omvatten een terras.

Naast self-catering voorzieningen zoals een kitchenette, bieden Estudio Oasis Urban appartementen gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

In de buurt van het 1-badkamer appartement vindt u het Parque de La Paloma, terwijl Torremolinos treinstation op 950 meter ervandaan ligt. De eersteklas ligging geeft toegang tot het Cultureel Centrum Pablo Ruiz Picasso, op 6 minuten wandelen. Estudio Oasis Urban appartement ligt op 4 km afstand van dolfinarium Selwo Marina. De Las Estrellas bushalte is op wandelafstand van ongeveer 5 minuten ervandaan gesitueerd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Estudio Oasis Urban Torremolinos
Cosy Studio In Torremolinos
Mobiele prijsaanbieding

Cosy Studio In Torremolinos

14 m van de accommodatie
USD 94 USD 85
per nacht
El Refugio Del Viajero
Mobiele prijsaanbieding

El Refugio Del Viajero

22 m van de accommodatie
USD 74 USD 67
per nacht
Apartament In Manantiales
Mobiele prijsaanbieding

Apartament In Manantiales

7.0
Goed 15 beoordelingen
31 m van de accommodatie
USD 95 USD 86
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    8 km

    Treinstations

    Torremolinos Train Station
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Golfbaan

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Conciërgebalie
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Bordspellen

    Recreatie

    • Strandtoegang
    • Aquapark

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Keycard toegang
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
    LicentienummerESFCTU0000290450004587770000000000000000VFT/MA/094362,VFT/MA/09436
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit goed uitgeruste Estudio Oasis Urban appartement gelegen?
      Dit goed uitgeruste Estudio Oasis Urban appartement is naast het Cultureel Centrum Pablo Ruiz Picasso gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Estudio Oasis Urban appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Estudio Oasis Urban appartement zijn onder andere dolfinarium Selwo Marina, het Parque de La Paloma, de Calle San Miguel.
    • Hoeveel kost het om bij dit goed uitgeruste Estudio Oasis Urban appartement te verblijven?
      Een overnachting in dit goed uitgeruste Estudio Oasis Urban appartement kost €146.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Chino Granmundo en Marescri restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is er een internetverbinding beschikbaar in dit goed uitgeruste Estudio Oasis Urban appartement?
      Nee, dit goed uitgeruste Estudio Oasis Urban appartement biedt geen WiFi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Is er een keuken in dit goed uitgeruste Estudio Oasis Urban appartement?
      Bij dit goed uitgeruste Estudio Oasis Urban appartement kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een broodrooster en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 35 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    8 km

    Treinstations

    Torremolinos Train Station
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Estudio Oasis Urban Torremolinos

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten