Marina Apartament

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Marina Apartament Torremolinos van 30 m² is binnen 10 minuten met de auto weg van de Calle San Miguel gelegen en op 7 km van een top gezinsvriendelijke plek zoals het attractiepark Tivoli World. Dit appartement beschikt over een terras met uitzicht op de binnenplaats.

Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

Marina Apartament is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Voor een nog aangenamere eetervaring zijn er een eettafel. Aranda Bar is op maar 1 km verderop.

De Jardín Botánico Molino de Inca ligt op rijafstand van 15 minuten ervandaan en de luchthaven Malaga bevindt zich op 5 km afstand van het 1-slaapkamer appartement. De haven van Benalmadena is 6 km verwijderd van Marina Apartament gelegen. De 1-badkamer accommodatie ligt op binnen 25 minuten wandelen van Torremolinos treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Marina Apartament Torremolinos
Estudio En Torremolinos Con Piscina
Mobiele prijsaanbieding

Estudio En Torremolinos Con Piscina

8.8
Fantastisch 47 beoordelingen
95 m van de accommodatie
USD 140 USD 126
per nacht
Estudio Vacaciones En Los Alamos
Mobiele prijsaanbieding

Estudio Vacaciones En Los Alamos

9.3
Schitterend 33 beoordelingen
104 m van de accommodatie
USD 137 USD 123
per nacht
Costa Del Sol Violeta By Freshlanding
Mobiele prijsaanbieding

Costa Del Sol Violeta By Freshlanding

8.9
Fantastisch 27 beoordelingen
350 m van de accommodatie
USD 351 USD 316
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    6 km

    Treinstations

    Torremolinos Train Station
    2,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Zoutwater zwembad
    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Strandtoegang
    • Openbaar bad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerCTC-2018230658
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Marina Apartament?
      Populaire plekken in de buurt van Marina Apartament zijn onder andere de haven van Benalmadena, de Calle San Miguel, de Jardín Botánico Molino de Inca.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Marina Apartament?
      Restaurants in de buurt van Marina Apartament zijn onder andere Aranda Bar en La Riviera restaurants, gelegen op ongeveer 12 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
      Dit appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Marina Apartament?
      Bij Marina Apartament kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Marina Apartament?
      Marina Apartament meet 30 m².
    • Is er een zwembad in Marina Apartament?
      Ja, Marina Apartament heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    6 km

    Treinstations

    Torremolinos Train Station
    2,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Marina Apartament Torremolinos

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten