Las Arenas De La Carihuela

  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Las Arenas De La Carihuela Torremolinos appartement is een goede keuze voor maximaal 2 gasten en biedt een eersteklas locatie op 25 minuten loopafstand van het Cocodrilos Park. Bij het appartement van 45 m² zijn draadloos internet evenals privéparkeren beschikbaar.

Gasten van dit appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Daarnaast vindt u er een douche.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom bieden Las Arenas De La Carihuela appartementen een kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei.

Dit 1-badkamer appartement ligt in de nabijheid van het Strand van La Carihuela en bevindt zich in de Carihuela wijk van de stad. Het Parque de La Paloma ligt op 3 km afstand van Las Arenas De La Carihuela appartement en 5 km van de luchthaven Malaga. U kunt ook dolfinarium Selwo Marina bereiken, op 10 minuten rijden. Higueras del Castillo bushalte is vrij dicht bij deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Las Arenas De La Carihuela Torremolinos
Apartamento Reyes La Carihuela
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Reyes La Carihuela

9.1
Schitterend 51 beoordelingen
16 m van de accommodatie
USD 231 USD 208
per nacht
Mediterranean Dream I, La Carihuela
Mobiele prijsaanbieding

Mediterranean Dream I, La Carihuela

7.9
Goed 47 beoordelingen
43 m van de accommodatie
USD 58 USD 52
per nacht
Apartamento Lidia Planta 1, La Carihuela 1ª Linea Playa, Vistas Mar, 1 Dormitorio, 52 M2, 1-3 Huesped, Amplio Balcon, Wifi
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Lidia Planta 1, La Carihuela 1ª Linea Playa, Vistas Mar, 1 Dormitorio, 52 M2, 1-3 Huesped, Amplio Balcon, Wifi

87 m van de accommodatie
USD 129 USD 116
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    10 km

    Treinstations

    Torremolinos Train Station
    1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Patio
    • Terras
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    LicentienummerESFCTU0000290210006767550000000000000000VFT/MA/474548,VFT/MA/47454
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Las Arenas De La Carihuela appartement te vinden?
      Las Arenas De La Carihuela appartement is in de Carihuela wijk van de stad gesitueerd, op 25 minuten loopafstand van het Cocodrilos Park.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Las Arenas De La Carihuela appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Las Arenas De La Carihuela appartement zijn onder andere dolfinarium Selwo Marina, het Cocodrilos Park, het Parque de La Paloma.
    • Hoeveel kost het om bij Las Arenas De La Carihuela appartement te verblijven?
      De huurprijs van Las Arenas De La Carihuela appartement is €149.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit appartement?
      Dit appartement biedt een privéparkeerplaats voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Las Arenas De La Carihuela appartement?
      Restaurants in de buurt van Las Arenas De La Carihuela appartement zijn onder andere Meatina Steakhouse en Nicks Bar restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Las Arenas De La Carihuela appartement internetverbinding?
      Ja, Las Arenas De La Carihuela appartement biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in Las Arenas De La Carihuela appartement?
      Bij Las Arenas De La Carihuela appartement vinden gasten een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is Las Arenas De La Carihuela appartement?
      Las Arenas De La Carihuela appartement heeft een totale oppervlakte van 45 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    10 km

    Treinstations

    Torremolinos Train Station
    1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Las Arenas De La Carihuela Torremolinos

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten