First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha

  • WiFi
  • Versneld in- en uitchecken
  • Zoutwater zwembad
  • Strandtoegang
  • Aquapark

First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha Torremolinos appartement van 75 m², dat een privé strandgedeelte heeft, ligt in de wijk Carihuela op 500 meter wandelafstand van de Sol house en op 2 km van culturele bezienswaardigheden zoals het Castillo Bil-Bil. Het appartement is geschikt voor maximaal 4 gasten.

Activiteiten zoals minigolf kunnen een spannend tintje geven aan het verblijf van de gasten.

First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha appartementen zijn uitgerust met een kitchenette met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten.

Dit 1-slaapkamer appartement biedt accommodatie op een locatie aan het strand op een paar stappen verwijderd van de Mujeres Corriendo por la Playa. De Playa la Fuente de la Salud is op 7 minuten wandelen van First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha appartement en de luchthaven Malaga is op minder dan 15 minuten rijden. De 1-badkamer accommodatie ligt niet ver van het Strand van La Carihuela. Het appartement is slechts 450 meter verwijderd van de dichtstbijzijnde bushalte, Hotel Aloha.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha Torremolinos
Carihuela Beachfront Penthouse, Unique Views
Mobiele prijsaanbieding

Carihuela Beachfront Penthouse, Unique Views

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
0 m van de accommodatie
Primera Linea Del Mar - Acceso Directo Playa Carihuela -By Budha Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Primera Linea Del Mar - Acceso Directo Playa Carihuela -By Budha Apartments

8.9
Fantastisch 75 beoordelingen
16 m van de accommodatie
USD 201 USD 181
per nacht
Carihuela Paradise Beach
Mobiele prijsaanbieding

Carihuela Paradise Beach

8.6
Fantastisch 30 beoordelingen
23 m van de accommodatie
USD 238 USD 214
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Windsurfen
    • Snorkelen
    • Wandelen
    • Fietsen
    • Golfbaan
    • Visserij

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Bagageopslag
    • Kleedkamer
    • Autoverhuur
    • Tours/Ticketservice

    Eten

    • Picknickplaats/ Tafels

    Recreatie

    • Privéstrand
    • Zoutwater zwembad
    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Strandtoegang
    • Ligstoelen
    • Casino
    • Aquapark
    • Tuin
    • Barbecuefaciliteiten

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Tuinmeubelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
    • Lift
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000290210003278550000000000000000VFT/MA/554329,VUT/MA/55432
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit strand First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha appartement gelegen?
      Dit strand First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha appartement is in de wijk Carihuela gesitueerd, op slechts 550 meter verwijderd van de Playa la Fuente de la Salud.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Torremolinos een bezoek brengt aan de Playa la Fuente de la Salud (550 m) en het Strand van La Carihuela op een korte afstand van First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha appartement.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Restaurant House Ming en The Dark Side Of The Moon restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha appartement?
      First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in dit strand First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha appartement?
      Bij dit strand First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha appartement kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met een oven en een vaatwasser.
    • Welke vrijetijdsmogelijkheden zijn er in het appartement?
      Het appartement biedt een casino om het plezier van de gasten te vergroten.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    First Line Beach Sea View Terrace 204 By Budha Torremolinos

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten