Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos van 70 m² heeft een ligging aan het strand en biedt uitzicht op de tuin op 3 km van het Castillo Bil-Bil. Dit appartement bevat voldoende ruimte voor het ontvangen van 4 personen in 2 slaapkamers.

Deze accommodatie heeft een balkon en een zitruimte met airconditioning voor optimaal comfort. Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos is uitgerust met een badkamer met een haardroger en handdoeken. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

Gasten kunnen een duik nemen in een buitenzwembad om te ontspannen na een lange dag.

Een kitchenette is ook beschikbaar met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

Gasten van het 1-badkamer appartement kunnen het centrum van Torremolinos bereiken met een wandeling van 15 minuten en het Strand van La Carihuela bezoeken, op 5 minuten loopafstand ervandaan. Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos is op 3,1 km van het Parque de La Paloma en de luchthaven Malaga is op 15 minuten rijden. De accommodatie is binnen 10 minuten rjden weg van het attractiepark Tivoli World genesteld. Het appartement ligt op een korte afstand van Torremolinos treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos
Apartamento Aloha Torres
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Aloha Torres

7.9
Goed 46 beoordelingen
77 m van de accommodatie
USD 209 USD 188
per nacht
Cosy Sunrise Beach
Mobiele prijsaanbieding

Cosy Sunrise Beach

9.0
Schitterend 23 beoordelingen
99 m van de accommodatie
USD 155 USD 140
per nacht
Palm Beach - La Carihuela
Mobiele prijsaanbieding

Palm Beach - La Carihuela

8.0
Heel goed 28 beoordelingen
105 m van de accommodatie
USD 133 USD 120
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    10 km

    Treinstations

    Torremolinos Train Station
    1,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Strandtoegang
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU00002902100018251500000000000000000000000000006,VUT/MA/80468
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit strand Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos gelegen?
      Dit strand Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos is naast het Strand van La Carihuela gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos?
      Populaire plekken in de buurt van Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos zijn onder andere het Parque de La Paloma, het Palacio de Congresos y Exposiciones, de Torrequebrada golfclub.
    • Hoeveel kost het om bij dit strand Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos te verblijven?
      Een overnachting in dit strand Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos kost €93.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Casa Juan Los Mellizos en The Launch restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is er een keuken in dit strand Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos?
      Bij dit strand Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een broodrooster.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 75 m².
    • Is er een zwembad in dit strand Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos?
      Ja, dit strand Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos heeft een zwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    10 km

    Treinstations

    Torremolinos Train Station
    1,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Sunstay Cosy Flat II Carlota Beach Torremolinos

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten