Villa Ana Maria Onlymalaga

  • 250 м²
  • 3 спальні
  • 2 ванни кімнати
  • 4 гостя
  • 4 ліжка

Поряд з доступом до таких природних пам'яток, як Ботанічний сад «Molino del Inca», що на відстані 25 хвилин пішки, Villa Ana Maria Onlymalaga Torremolinos пропонує приватний басейн. Розташована у районі Churriana, вілла в Торремоліносі запрошує гостей відпочити в солярії.

Помешкання пропонує вид на море.

До послуг гостей є мінікухня, а також обідня зона. Ви також можете скористатися електрочайником, холодильником і духовкою щоб приготувати собі їжу. Приблизно за 5 хвилин пішки від Villa Ana Maria Onlymalaga знаходиться ресторан La Piccolena, де подають страви італійської кухні.

Ла Каріуела на відстані 10 хвилин їзди, а Пласа-дель-Лідо - на відстані 2.5 км від вілли. Villa Ana Maria Onlymalaga розташована на відстані 3 км від таких культових споруд, як Парафія Архангела Михаїла. Помешкання в Торремоліносі розташоване на відстані приблизно 15 хвилин їзди машиною від таких місць, як парк розваг Tivoli World. Вілла в Торремоліносі має зручне сполучення з багатьма визначними пам'ятками і розташована за кілька кроків від автовокзалу Cortijo de Mazas.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Villa Ana Maria Onlymalaga Торремолінос
Cubo'S Cozy & Modern Sol De Malaga
Ціна лише для моб. пристроїв

Cubo'S Cozy & Modern Sol De Malaga

9.8
Чудово 9 відгуків
129 м від помешкання
USD 953 USD 858
за ніч
Villa Costa Del Sol
Ціна лише для моб. пристроїв

Villa Costa Del Sol

8.5
Відмінно 7 відгуків
188 м від помешкання
USD 214 USD 193
за ніч
Villa Del Mar
Ціна лише для моб. пристроїв

Villa Del Mar

8.7
Відмінно 17 відгуків
925 м від помешкання
USD 1073 USD 966
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    8 км

    Залізничні вокзали

    Torremolinos Train Station
    3 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Дозвілля

    • Поле для гольфа

    Послуги на території

    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі
    • Столики для пікніка

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Відкритий басейн
    • Пляжні парасольки
    • Шезлонги
    • Аквапарк
    • Тераса
    • Сад
    • Обладнання для барбекю
    • Солярій

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Зона відпочинку
    • Патіо
    • Тераса
    • Садові меблі
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїESFCTU0000290450003332340000000000000000VUT/MA/452907,VFT/MA/45290
    Часті питання
    • Які зупинки громадського транспорту знаходяться поруч з Villa Ana Maria Onlymalaga?
      Автобусна зупинка Cortijo de Mazas розташована на відстані 5 хвилин ходьби від Villa Ana Maria Onlymalaga.
    • О котрій годині заїзд та виїзд з цієї вілли?
      Гості цієї вілли, повинні зареєструватися не пізніше 23:59 і виїхати до 11:00.
    • Чи є поблизу Villa Ana Maria Onlymalaga гарні ресторани?
      Ресторани поблизу Villa Ana Maria Onlymalaga включають La Piccolena і Restaurante El Tapeo.
    • Чи є в цій віллі басейн?
      Так, гості цієї вілли, можуть користуватися басейном, розташований на території помешкання.
    • Скільки гостей можe розмістити вілла?
      Вілла пропонує розміщення для 6 гостей.
    • Чи є на цій віллі кухня?
      Так, у цій віллі є обладнана кухня, оснащена посудомийною машиною, кавоваркою і духовкою.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    8 км

    Залізничні вокзали

    Torremolinos Train Station
    3 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Villa Ana Maria Onlymalaga Торремолінос

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити