Playamar Village

  • 40 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Playamar Village, který se nachází 10 minut jízdy autem do Přístaviště Benalmádena, nabízí ubytování s Wi-Fi v celé budově. Apartmán pojme až 2 osob a zahrnuje 1 ložnic a 1 koupelen.

Hosté mohou relaxovat u bazénu jako plavecký bazén a nebo se v něm zchladit.

Samoobslužné zařízení zahrnuje kuchyňku.

Apartmán se nachází ve čtvrti Bajondillo ve městě Torremolinos 15 minut jízdy od letiště Malaga. Toto ubytování se nachází méně než 2 km od centra města, a Los Alamos leží v docházkové vzdálenosti. Hosté si vychutnají španělskou kuchyni Hispania, která je asi 500 metrů daleko. Vlakové nádraží Torremolinos je vzdáleno 15 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Playamar Village Torremolinos
Estudio Playamar Torremolinos
Cena pouze pro mobilní zařízení

Estudio Playamar Torremolinos

9.5
Skvělý 7 recenzí
5 m od ubytování
USD 132 USD 119
za noc
Vivendos - Tr21 - Playamar
Cena pouze pro mobilní zařízení

Vivendos - Tr21 - Playamar

6.8
Dostačující 5 recenzí
7 m od ubytování
USD 304 USD 274
za noc
Sunstay Luxe Flat III Playamar Torremolinos
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sunstay Luxe Flat III Playamar Torremolinos

88 m od ubytování
USD 310 USD 279
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Malaga
    8 km

    Vlaková nádraží

    Torremolinos Train Station
    1,1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Možnosti stravování

    • Bufet u bazénu

    V kuchyni

    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětský bazén

    Rekreace

    • Nekonečný bazén
    • Sezónní venkovní bazén
    • Pláž
    • Lehátka
    • Zahrada
    • Mělký konec

    V pokojích

    • Klimatizace
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: od 07:00 do 11:00
    Číslo licenceCRU29045000747284,ESFCTU0000290450007472840000000000000000VFT/MA/424170
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Playamar Village umístěn?
      Apartmán Playamar Village se nachází v blízkosti Plaza del Lido.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Playamar Village apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Playamar Village apartmán patří Kongresový a výstavní palác, což se nachází 25 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Playamar Village?
      Noční pobyt v apartmán Playamar Village bude stát 141 €.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Tudor Rose a Pizzeria Il Forno, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je apartmán Playamar Village?
      Apartmán Playamar Village má 40 m².
    • Je v apartmán Playamar Village apartmán bazén?
      Ano, v apartmán Playamar Village apartmán je soukromý plavecký bazén.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Malaga
    8 km

    Vlaková nádraží

    Torremolinos Train Station
    1,1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Playamar Village Torremolinos

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít