Estudio Pizarro Down Town

  • 40 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Estudio Pizarro Down Town je vzdálen téměř 1 km od Akvapark Torremolinos. Apartmán má rozlohu 40 m² a je vybaven 1 ložnicemi, 1 koupelnami a kuchyňkou.

Hosté ocení hlavní umístění 5 minut chůze od centra města Torremolinos. Kongresový a výstavní palác je 1,1 km od apartmánu, a letiště Malaga je vzdáleno méně než 10 minut jízdy. Hosté mohou navštívit gastro restaurace Zabor Feten jen 600 metrů od apartmánu. Železniční nádraží Torremolinos je asi 950 metrů daleko.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Estudio Pizarro Down Town Torremolinos
Casita De Pizarro
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casita De Pizarro

12 m od ubytování
USD 151 USD 136
za noc
Pla - Bonito Apartamento Con Terraza
Cena pouze pro mobilní zařízení

Pla - Bonito Apartamento Con Terraza

8.5
Vynikající 8 recenzí
17 m od ubytování
USD 174 USD 157
za noc
Torremolinos - New Central Studio Plata With Balcony
Cena pouze pro mobilní zařízení

Torremolinos - New Central Studio Plata With Balcony

17 m od ubytování
USD 264 USD 238
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Malaga
    8 km

    Vlaková nádraží

    Torremolinos Train Station
    300 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka
    • Ostraha
    • Turistické informace/ Prodej vstupenek

    Možnosti stravování

    • Bar/ hala

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    Rekreace

    • Pláž

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 21:00
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Číslo licenceESFCTU00002904500045161170000000000000000VFT/MA/715218,VFT/MA/71521
    Často kladené otázky
    • Kde je tento dobře vybavený apartmán Estudio Pizarro Down Town apartmán umístěn?
      Tento dobře vybavený apartmán Estudio Pizarro Down Town apartmán se nachází v blízkosti Kulturní centrum Pablo Ruiz Picasso.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Estudio Pizarro Down Town apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Estudio Pizarro Down Town apartmán patří mimo jiné Akvapark Torremolinos, Park Paloma, Botanická zahrada Molino del Inca.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Estudio Pizarro Down Town?
      Cena pronájmu apartmán Estudio Pizarro Down Town je 265 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Restaurante Tango Asador a Trattoria, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Nabízí toto dobře vybavené ubytování internet?
      Ano, toto dobře vybavené ubytování nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost tento dobře vybavený apartmán Estudio Pizarro Down Town apartmán?
      Tento dobře vybavený apartmán Estudio Pizarro Down Town apartmán má celkovou výměru 40 m².
    • Je v tento dobře vybavený apartmán Estudio Pizarro Down Town bazén?
      Ano, v tento dobře vybavený apartmán Estudio Pizarro Down Town je soukromý plavecký bazén.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Malaga
    8 km

    Vlaková nádraží

    Torremolinos Train Station
    300 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Estudio Pizarro Down Town Torremolinos

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít